FB

May 20, 2022 | 10:05

8 foto të rralla të vajzës së Amberit, Oonagh, e cila shihet rrallë

Gjyqi për shpifjen e Johnny Depp dhe Amber Heard është gati të hyjë në fazën e tij përmbyllëse, me shumë shikues që gjithashtu interesohen për jetën e ish-çiftit larg kamerave.

amber-heard-t

Amber, 36 vjeç, së fundmi u bë nënë e vajzës së saj tashmë njëvjeçare Oonagh, të cilën e prezantoi në korrik 2021 në faqen e saj në Instagram. Vogëlushja lindi më 8 prill të atij viti. Aktorja e Aquaman nuk e ka zbuluar babain e fëmijës së saj, megjithatë, Amber ka folur më parë për fëmijën e saj, duke thënë se ajo e bëri atë me ‘kushtet e saj’ – nëse ajo përdori një zëvendësues apo ishte shtatzënë vetë, mbetet një mister.

Më poshtë, ju tregojmë 8 foto të rralla të vajzës së Amberit, Oonagh, të cilat ylli i ka shpërndarë në rrjetet e saj sociale…

amber-heard-bday-z

garden-baby-z

six-months-baby-z

juicing-z

mini-me-baby-z

working-baby-z

amber-heard-dumbell-z

baby-hat-z

Njoftimi për bebin e Amberit na befasoi të gjithëve. Duke ndarë një foto të ëmbël të saj duke përqafuar të porsalindurin e saj, ajo shkroi: “Jam shumë e emocionuar të ndaj këtë lajm me ju. Katër vjet më parë, vendosa që doja të kisha një fëmijë. Doja ta bëja me kushtet e mia. “Një pjesë e imja dëshiron të mbështesë se jeta ime private nuk është punë e askujt. Unë gjithashtu kuptoj se natyra e punës sime më detyron të marr kontrollin e kësaj. Vajza ime ka lindur më 8 prill 2021. Ajo quhet Oonagh Paige. Dëgjova. Ajo është fillimi i pjesës tjetër të jetës sime.”

 

 

Përgatiti K.I / Burimi www.hellomagazine.com

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top