Radiografi

December 1, 2021 | 6:00

Amra Medical Aesthetic / Doktoreshë Luada Çaushaj: Është koha ime!

Në tempullin e bukurisë Amra, mjekja estetiste Luada Çaushaj ka rrëmbyer zemrat e vajzave shqiptare, por jo vetëm, ku dëshira për një ndryshim estetik respekton rregullat, dhe nga ku trupi ynë mund të bëhet një vepër arti.

Amra është vendi i preferuar edhe i shumë personazheve publikë, duke u shndërruar në etalonin e bukurisë së VIP-ave.

Në Amra do të gjeni trajtime estetike për fytyrën dhe trupin, laser epilim i përhershëm, teknikat më të avancuara të rimodelimit të buzëve russian lips, bratz, etj mollëzave, konturimit të nofullave, mjekrës, botox e trajtime biorevitalizuese, dermapen 4+ PRP, trajtime celuliti, microblading nga phibrows, eyelashes, fshirjen e tatuazheve me laser më të avancuar dhe shumë kurse trajnimi në microblading, filler dhe botox.

Ndjehu bukur në Amra!

luada-caushaj_174

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top