Radiografi

March 1, 2018 | 9:35

Anila Kalleshi: 20 vjet histori suksesi

Prej vitesh njihet si një prej dietologeve shqiptare më me emër. Jo rastësisht shënon 20 vite punë e përkushtim të palodhur për t’i kthyer shumë njerëzve peshën ideale trupore, por dhe një mirëqenie e vetëbesim në veten e tyre.

Eximia, revolucion në humbjen e peshës, sfida më e madhe e Anila Kalleshi Center. Aparatura më e re që depërton në indet më të imta trupore për një fizik të çliruar nga toksinat dhe yndyrnat.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com