Lifestyle

February 10, 2018 | 14:39

Barbara D’Urso dhe pasioni i saj sekret, ja çfarë bën gjatë natës

 

Që Barbara D’Urso ka një energji të pashtershme, kjo është e qartë. Mjafton të shikosh se me çfarë force dhe entuziazmi udhëheq transmetimet e “Pomeriggio Cinque” dhe “Domenica Live”, të cilat e mbajnë të përkushtuar nga mëngjesi deri në një të pasmesnate.

4Por Barbara nuk e ndjen lodhjen, madje as pasmesnate ku ajo arrin të gjejë kohën për të kultivuar pasionin e saj të madh. Në një intervistë me “Novella 2000”, D’Urso flet për jetën e saj private dhe për dashurinë sekrete: sallat e vallëzimit. Pothuajse çdo mbrëmje mund ta shihni në mbrëmje dhe festa vallëzimi në Balera di Porta Venezia.

Prezantuesja që kurrë nuk lë asgjë, për fat të keq nuk është e kënaqur me një vallëzim ashtu siç i shkon asaj për shtat. Barbara merr çdo mëngjes mësime me një balerin profesional. Në profilin e saj në Instagram, duket qartë prova e energjisë së saj që në mëngjes.

Përgatiti Orjona Tresa / Burimi Tiscali.it

2 3

5 1

 

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com