Lifestyle

June 7, 2018 | 14:15

“Bota është më e mirë pa ty”: nekrologjia më e keqe e të gjitha kohërave

Kjo nekrologji u bë virale në Twitter për shkak të shkrimit jo të mirë që familja kishte bërë për 80-vjeçaren, që vdiq në Minesota: “Ajo braktisi fëmijët e saj, nuk do të na mungojë”.

Kathleen Dehmlow, gruaja 80-vjeçare që vdiq të enjten në Springfield, Minnesota, nuk duhej të ishte një person shumë i mirë, duke qenë se familja i kishte kushtuar një nekrologji të errët: “Nuk do të na mungosh”. Në lamtumirën e shpërndarë në Redwood Falls Gazette, familja ka treguar historinë e gruas.

Kathleen u martua me Dennis Dehmlow në vitin 1957 dhe kishte dy fëmijë, Gina dhe Jay. Pesë vjet më vonë ajo mbeti shtatzënë me vëllain e bashkëshortit të saj Lyle dhe u zhvendos në Kaliforni. “Ajo braktisi fëmijët e saj”, shkruhet në nekrologji, të cilët më pas u rritën nga prindërit e saj në Clements. Gina-s dhe Jay-s nuk do t’i mungojë dhe ata e dinë se kjo botë është një vend më i mirë pa të.

 

Burimi / today.it

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com