FB

June 11, 2022 | 8:50

Brenda jetës së Nick Jonas dhe Priyanka Chopra si prindër të rinj

Lumturia e Nick Jonas dhe Priyanka Chopra Jonas sapo ka filluar. Gati një muaj pasi prezantuan për herë të parë vajzën e tyre Malti Marie Chopra Jonas në rrjetet sociale, të dy prindërit po përshtaten mirë me titullin e tyre të ri si prindër.

“Nick dhe Priyanka po ndihen shkëlqyeshëm,” ndau një burim lajmesh. “Ata janë vërtet kaq të dashuruar, sikur janë ende në fazën e muajit të mjaltit. Është shumë e lezetshme dhe e ëmbël.” Mamaja e Priyankës, Madhu Chopra, po qëndron me prindërit e rinj dhe po jep një grup shtesë duarsh për të ndihmuar në kujdesin e Maltit, shtoi burimi përpara se të lavdëronte Priyankën për aftësitë e saj si nënë. “Prianka është shumë e organizuar”, ka thënë burimi. “Ajo i di të gjitha këshillat dhe truket për t’u kujdesur për të.”

Në ditën e nënës, Priyanka ka festuar këtë rast të veçantë duke shpërndarë foton e parë të vogëlushes Malti. Në postimin, të cilin e ndau edhe Nick, çifti shprehu mirënjohjen për të gjithë mbështetjen që morën pasi mirëpritën fëmijën e tyre të parë përmes një surrogate.

 

Përgatiti S.P/ Burimi www.eonline.com 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top