FB

July 31, 2021 | 8:27

Çdo grua është e magjepsur nga burrat e këtyre katër shenjave. Ata kanë një bukuri të parezistueshme…

Qëndrimi, bukuria, miqësia dhe sharmi, këto janë disa nga karakteristikat kryesore të burrave të këtyre shenjave.

Demi

Kushdo që ka qenë në një lidhje me një Dem e di mirë se ai ka një sharm të pagabueshëm. Ata janë të vendosur, dinë të sillen para gruas që u intereson dhe përpiqen të jenë gjithmonë sa më tërheqës. Ata mendojnë për çdo detaj, ushqimin që do të hanë, rrobat që do të veshin, parfumin dhe madje sa zotëri do të jenë gjatë gjithë mbrëmjes. Sensualiteti dhe fuqia tërheqëse e këtyre shenjave të tokës janë të afta të çmendin këdo.

Peshorja

Venusi është sundimtari i të lindurve nën këtë shenjë, kështu që Peshorja është shumë e bukur. Ai e di shumë mirë se cilat janë pikat e forta të tij në pamje dhe si t’i përdorë ato. Mënyra se si visheni është shumë e rëndësishme, por gjithashtu ju pëlqen të fitoni mbi të dashurin tuaj përmes fjalëve dhe gjesteve. Ai dëshiron të shihet si një princ simpatik, si i vetmi i aftë për ta bërë atë jashtëzakonisht të lumtur.

Luani

Luanët janë në gjendje të ndriçojnë çdo mjedis, por ata gjithashtu kanë një fuqi tërheqëse shumë të vështirë për t’u shpjeguar. Disa guxojnë të thonë se ata veshin një veshje të padukshme, duke tërhequr vëmendjen kudo që shkojnë, por gjithashtu duke përhapur shumë gëzim dhe duke i infektuar të gjithë.

Akrepi

Fuqia tërheqëse e Akrepit nuk mund të krahasohet me asnjë shenjë tjetër dhe ata përpiqen shumë. Por e vërteta është se të lindurit e kësaj shenje kanë një bukuri që e sjellin vetëm shenjat e ujit, me shkathtësinë që askush prej tyre nuk mund ta ketë. Çdokush magjepset kur një Akrep hyn në dhomë.

 

 

Burimi / https://italiafeed.com/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0684022192
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top