FB

September 1, 2021 | 8:25

Chiara Ferragni del me pizhama, pas pantoflave, a do të jetë kjo veshja që nuk duhet të na mungojë?

Chiara Ferragni ka fuqinë për të bërë të dëshirueshme çdo gjë që vishni. Së fundmi ajo ka veshur një kostum gjumi mëndafsh për një drekë në Capri. Në fund të fundit, nuk është e para: nga Manuela Pavesi e deri te Jodie Foster, shumë diva kanë dalë me pizhama edhe jashtë shtëpisë.

Chiara Ferragni po kalon pushimet e saj në një varkë në Gjirin e Napolit, midis Capri dhe Ischia, së bashku me familjen e saj, përfshirë edhe motrat. Shtatori është shumë pranë dhe kthimi po afrohet edhe për influencuesin: megjithatë ajo po shijon ditët e fundit të verës duke përdorur veshje që parashikojnë tendencat e ardhshme.

Për një drekë në Capri ajo kishte zgjedhur një veshje që ngjalli kuriozitetin e ndjekësve të saj: një veshje blu me këmishë dhe pantallona të shkurtra që duket tamam si pizhame. Një demonstrim tjetër që sipërmarrësja arrin të bëjë çdo gjë elegante, qoftë një kapëse në flokët e saj ose një palë pantofla plastike të veshura me çorape. Me siguri që edhe kjo veshje do të bëhet një trend.

 

 

Burimi / https://donna.fanpage.it/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0684022192
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top