FB

May 19, 2022 | 9:47

Demi Moore ndan një foto të ëmbël me Bruce Willis dhe gruaja e tij tregon mbështetje të dashur

 

Bruce Willis dhe Demi Moore mund të jenë ish-bashkëshortë, por ata janë gjithashtu miq të përjetshëm. Në publikimin e saj të fundit, Moore ndau në mediat sociale një foto me ish bashkëshortin e saj të bërë 25 vjet më parë.

Dhe për të treguar se sa larg shkojnë atmosferat e mira, gruaja aktuale e Willis, Emma Heming Willis, tregoi mbështetjen e saj në fotografinë e ëmbël. “Nga arkivat e Kanës, rreth vitit 1997”, shkroi Moore krahas imazhit që postoi në Instagram.

Fotoja tregon çiftin në tapetin e kuq në festivalin vjetor të filmit për premierën e filmit fantastiko-shkencor të Willis, “Elementi i Pestë”, ku ai është veshur me një smoking tradicional të zi dhe Moore duke qëndruar pranë tij me një fustan mahnitës me nuanca të kuqe dhe të zeza.

“Të gjitha ndjenjat”, komentoi Heming Willis. “E bukur.”

Më pas Moore iu përgjigj asaj me një varg emoji zemre.

Shkëmbimi vjen më pak se dy muaj pasi familja e Willis njoftoi se aktori i dashur po largohej nga karriera e tij 42-vjeçare në ekran për shkak të diagnostikimit të tij me afazi, një çrregullim që ndikon në aftësinë e një personi për të komunikuar.

 

 

Burimi / https://www.today.com/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top