FB

April 12, 2024 | 7:54

Disa “truke” verore për të kombinuar bluzat e bardha

Bluza e bardhë nuk ka sesi të mungojë në garderobën e një femre. Ajo është praktike, komode dhe e kombinueshme me çdo gjë dhe çdo stinë të vitit.

 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top