Editorial

February 26, 2017 | 8:46

Ditmir Bushati: Familja, aty ku buron paqja

fq_15154

Ditmir Bushati: Familja, aty ku buron paqja! Një rrëfim ekskluziv jashtë petkut zyrtar, i ministrit të jashtëm. Gjithçka rreth personalitetit të kryediplomatit shqiptar, familja, fëmijët, angazhimet dhe pasionet që e mbushin realisht përtej të qenit politikan. Detaje nga jeta shoqërore, por dhe ajo profesionale vijnë në radiografinë e revistës “Psikologjia”.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com