Radiografi

April 1, 2018 | 11:05

Don Paulo: King of flowers

Don Paulo, arkitekti i imazhit, djali i alpeve që dashuron ngjyrat, aromën, delikatesën, ka ngritur një mbretëri lulesh, sepse lulet janë si femrat, ato duan dashuri dhe shumë përkushtim!
Një botë lulesh për botën shpirtërore të një individi, nuk do të mjaftonte nëse atë nuk do ta gëzonte dhe ndante me të tjerë, siç ndodh në ambientet e “Don Paulo Flowers”.

 

1

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com