Radiografi

December 1, 2017 | 9:49

Emiljana & Valbona: “Binjaket” festive

Një rrëfim ndryshe i dy motrave vlonjate, Emiljana dhe Valbona, të ngjashme si dy pika uji e me një stil të veçantë në veshje. Të vlerësuara nga një rrjet i gjerë ndjekësisht në rrjetet sociale, ato ndajnë këtë herë për lexuesit e revistës “Psikologjia” emocionet nga një përvojë që i bëri të njohura.

Gati të pandara nga njëra-tjetra, ato jetojnë gjithaq për dashurinë e madhe që e mban fort këtë lidhje familjare, ndërsa pohojnë se modelet i kanë të trashëguara në zinxhirin e lidhjes së pashtershme të trungut gjinor.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com