Lifestyle

November 4, 2020 | 11:04

Fotot e veçanta të të porsalindurve që do tërheqin vëmendjen tuaj (Foto)

Sima Lipovetsky, një fotografe nga Izraeli, ka realizuar disa foto të fëmijëve të porsalindur, teksa flenë paqësisht.

Ajo realizon fotografi të foshnjave në ambiente që duken delikate dhe të mrekullueshme.

Burimi / Panorama Online

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top