FB

June 23, 2022 | 9:43

Fustanet e bardhë, trendi i kësaj vere

Këtë verë, fustanet e bardhë janë kudo. Ato janë gjithmonë zgjedhja perfekte në këto ditë të nxehta, të rehatshëm dhe plot hijeshi.

Ja disa modele që do të dint t’i kishit në garderobën tuaj…

 

 

Përgatiti K.I / Burimi www.popsugar.com

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top