Marrëdhënie

July 10, 2018 | 13:18

Gjërat që femrat presin nga një mashkull

Ekziston një pyetje që gjithë meshkujt po përpiqen të gjejnë një përgjigje. Çfarë duan femrat? Pavarësisht çfarë mendojnë të gjithë, ka një mënyrë për të gjetur një përgjigje.

Djema, vëmendje! Këto janë 10 gjërat që femrat presin nga ju, mbajini shënim!

Spontaniteti.

Këmbëngulja.

Inspirimi.

Dikë që mendon gjatë.

Meshkujt me një sens humori.

I vëmendshëm dhe i kujdesshëm.

Pozitiv.

Mbështetës.

I sinqertë.

I respektueshëm.

 

Burimi / Intv.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com