Lifestyle

October 26, 2018 | 11:04

Julia Bradbury: Të lësh fëmijët për të shkuar në punë është ‘zemërthyese’

Ajo ka një jetë të mbushur me angazhime, ku shpesh e sheh nëpër botë për shkak të udhëtimeve të punës. Julia Bradbury ka pranuar se të lë fëmijët e saj – djalin gjashtë-vjeçar Zephyrus dhe vajzat binjake trevjeçare Xanthe dhe Zena – për angazhimet e saj të karrierës është ‘zemërthyese’ dhe asnjëherë nuk bëhet e lehtë.

Në një foto të publikuar në Instagram, ylli i “Countryfile”, 48 vjeç, dukej si nënë e keqe, ndërsa puthte dy vajzat e saj pas portave të shkollës .

Julia shkroi: “Një pjesë e amësisë që kurrë nuk bëhet e lehtë është të themi mirupafshim. Udhëtimi për në punë është zemërthyes … duke u përpjekur të shfajësohesh “për sa kohë që flenë” unë do jem larg.

“Në librin e prindërimit askush nuk ju thotë se zemra juaj do të rritet trefish dhe do të mbushet me aq shumë dashuri saqë në të njëjtën masë kjo kthehet në dhimbje kur largohemi prej tyre”, shtoi ajo.

 

Burimi / www.dailymail.co.uk

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com