Mirëqenie

September 8, 2018 | 10:17

Kura natyrale për pastrimin e veshkave nga helmet, gurët dhe rëra

Fjala është për metodën tërësisht natyrale, ndërsa receta garanton sukses. Ky ilaç natyral ka sukses nëse guri në veshka është i madhësisë së kokrrës së grurit.

Përbërësit:

– 100 ml lëng limoni

– 100 ml vaj ulliri (ekstra të virgjër) dhe

– 100 ml birrë

Përgatitja:

Të gjithë përbërësit futini në shishe, përziejini mirë dhe pini në mëngjes esëll nga 50 mililitra.

Para çdo përdorimi shishen tundeni mirë

Kjo recetë nuk ka afekte anësore

Duhet kushtuar vëmendje madhësisë së gurëve në veshka, sepse nëse janë më të mëdhenj se 15 mm, kjo recetë do t’i lëvizë dhe pastaj mund të dëmtojë në rastin e nxjerrjes jashtë nëpër kanale të ngushta.

 

Burimi / Intv.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com