Marrëdhënie

January 24, 2018 | 10:44

Meshkuj, nëse femra ka këto cilësi mos e largoni nga jeta juaj

Njerëzit që kanë marrëdhënie afatgjatë do të arrijnë deri në atë pikë ku duhet të pyesin veten: A është ky person me të cilin dua ta kaloj pjesën tjetër të jetës sime? A është gruaja në krahun tim, vërtetë e duhura?

1

Shkencëtarët në mbarë botën po studiojnë çështje jashtëzakonisht të komplikuara përreth dashurisë dhe marrëdhënieve dhe kanë shpenzuar mijëra orë duke u përpjekur të kuptojnë se si njerëzit përshtaten së bashku.

Nga rezultatet më të rëndësishme dhe interesante të këtyre studimeve, janë përpiluar 14 cilësi që nëse një femër i zotëron, do të thotë se është e duhura për ju:

1-Ajo është më e zgjuar se ju.

2-Ajo është e sinqertë.

3-Është gjithmonë optimiste.

4-Bën kompromise për hir të dashurisë.

5-Ajo qesh me shakatë e tua.

6-Ka një zemër të madhe.

7-Ajo mbështet çdo qëllim dhe synim që ju keni.

8-Ka një marrëdhënie të mirë me prindërit e saj.

9-Ajo është e sjellshme.

10-Ajo ruan qetësinë dhe madje ju qetëson edhe juve.

11-Ajo bën gjithçka për ty.

12-Ajo ka një jetë të sajën.

13-Ju pranon ashtu siç jeni dhe nuk kërkon t’ju ndryshojë.

14-Ajo nuk mban inate./gsh.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com