Lifestyle

July 28, 2018 | 9:17

Moda parisiane, stil për t’u kopjuar!

Blogerja ka veshur një bluzë lëkure me qëndisje metalike mbi xhinse të grisura, dhe një t-shirt të bardhë.

Një dukje praktike, sa e thjeshtë, po aq dhe e bukur, në stilin e pranueshëm të përditshmërisë në rrugë dhe jo vetëm. Mjafton këto foto për të ndjekur stilin që ju përshtatet!

1

2

3

4

5

6

Përgatiti Orjona TRESA / Burimi dilei.it

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com