Lifestyle

June 7, 2018 | 12:46

Pantallonat e bardha, zgjedhja perfekte për këtë verë

Pantallonat e bardha në vetvete ‘bërtasin’ me të madhe fjalën “elegancë”, por gjetja perfekte për këtë veshje mund të jetë hijeshi. Të paktën kështu e konsiderojnë kritikët e modës.

Ato janë perfekte për ditët e verës, kështu që bëni mirë t’i keni disa pantallona ose xhinse të bardha për të krijuar një pamje të bukur, plot stil dhe shik. Nëse dëshironi pak freski dhe aromë vere, përqafoni pantallonat e bardha.

Ja 6 lloje pantallonash të bardha që ju duhet t’i keni këtë verë në gardërobën tuaj.

Burimi / Intv.al

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com