Radiografi

September 29, 2016 | 7:29

Revista Psikologjia, Shtator 2016

Ilirjan Muho: Tapitë, si po zgjidhet ngërçi i pronësive!

Një rrëfim pa doreza i Kryeregjistruesit të Republikës së Shqipërisë, Ilirjan Muho. Gjithçka që po ndodh me një proces të shumëpritur, lehtësirave për marrjen në kohë të hipotekës për shumë familje, si dhe pengesave të padëshirueshme që janë hasur rrugës. Përtej pozitës funksionale, shumëçka për jetën profesionale, familjare dhe pasionet.

received_10210576938770564

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com