FB

October 23, 2021 | 8:05

Shenjat më me fat në dashuri në fundjavë

Zbuloni nëse shenja juaj e horoskopit është ndër super e favorizuara nga yjet, dhe a do të jetë kjo fundjavë vërtetë e nxehtë? Ja cilët janë super fatlumët e fundjavës 22-24 tetor.

1

DEMI

Një darkë afrodiziake mund të përfundojë vetëm në një mënyrë: erosi gjithëpërfshirës!

 

PESHORJA

Pavendosmëritë zhduken në një çast kur ndiheni të pushtuar nga vorbulla e pasionit.

 

SHIGJETARI

Seksi dhe dashuria mund të përzihen në mënyrë paqësore nëse ju dhe partneri juaj e dëshironi këtë.

 

BINJAKËT

Të thërrasësh partnerin tënd me nofka qesharake gjatë seksit mund të jetë emocionuese për të dy.

 

Burimi tgcom.mediaset.it

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top