Radiografi

June 1, 2018 | 9:39

Silva Meçaj: Bujtina e diellit, shijo verën!

Temperaturat e larta dhe dielli i nxehtë duan vetëm dy gjëra: freskinë dhe qetësinë. “Bujtina e Diellit”, e renditur ndër destinacionet elitë të vendit, është kompleksi i duhur që plotëson nevojat tuaja.

Vetëm pak kilometra larg Tiranës, në Baldushk, kjo parajsë natyrore të fton të bujtësh në këtë kompleks që ofron gjithçka organike, të pastër, rigjeneruese për trupin, mendjen dhe shpirtin.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com