Editorial

March 24, 2018 | 8:58

Surpriza e “Shqiptarët për shqiptarët”, Eli Fara takon Ninën, fansen e saj më të madhe

Eli Fara ka shkuar për të surprizuar Ninën, 17-vjeçaren e paralizuar që tregoi se ishte një fanse e çmendur e saj. “E kam kërkuar kudo, në Facebook nuk e kam gjetur”, thotë ajo.

“Më pëlqen muzika e saj”, shprehet Nina për këngëtaren e saj të preferuar, Eli Farën. Nina nuk e di që emisioni “Shqiptarët për shqiptarët” në News24 i kishte përgatitur një surprizë.

Artistja korçare e ka telefonuar Ninën duke i thënë se ka dëshirë ta takojë. Vajza nuk e di se këngëtarja ndërkohë që është duke i folur, po drejtohet për në dhomën e saj.

“Dëshira m’u realizua, nuk e prisja këtë surprizë”, shprehet ajo e emocionuar pasi përqafoi Eli Farën dhe Sidrit Bejlerin. Eli Fara i ka plotësuar dëshirën vajzës duke i kënduar edhe këngën e saj të preferuar.

Burimi / http://www.balkanweb.com

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com