Lifestyle

July 30, 2018 | 13:47

Syzet e diellit të kësaj vere, modele të cilat nuk mund të mos i kesh (Foto)

Mbajini sytë në to! Sepse për verën e vitit 2018, kudo që të jeni, det, mal, qytet apo fshat, nuk mund të bëni pa to. Të gjithë janë të çmendur për syze dhe pavarësisht nga gjinia ose mosha ato mbeten aksesori më i dëshiruar.

Ato falin një bukuri të parezistueshme për ata që e fshehin shikimin e tyre midis dy lentave dhe modelet e kësaj vere  godasin me detajet dhe formën e tyre të pazakonshme, duke kapur të gjitha reflektimet e dritës.

Përveç modës, përbërësit esenciale për të identifikuar ato të duhurat janë cilësia e lentes dhe lehtësia maksimale. Për këtë arsye modelet e këtij sezoni mbulojnë një stil të tillë që të gjithë mund të gjejnë modelin e përsosur për veten e tyre.

Burimi / tgcom24.mediaset.it

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com