Lifestyle

September 8, 2020 | 8:14

Tendenca e thonjve për sezonin vjeshtë 2020, ngjyrat më mbizotëruese (Foto)

Vera po mbaron … dhe është koha për ngjyrat e thonjve vjeshtë 2020! Epo vjeshta, me ajrin e saj të freskët dhe gjethet e saj shumëngjyrëshe po afron dhe kureshtja për të zbuluar trendet e reja të thonjve të vjeshtës shtohet.

Mendova të mbledh disa foto frymëzuese në ngjyrat më të modës të manikyrit për vjeshtën e ardhshme. Jini të sigurt se ka vërtet diçka për të gjitha shijet dhe është e pamundur të zhgënjeheni: varion nga manikyri klasik i kuq në manikyrët me ngjyrat e tokës, pa lënë pas dore manikyrët e errët dhe ngjyrat e pashmangshme nude dhe neutrale për një manikyr super elegant.

Gati për të mësuar më shumë? Le të fillojmë menjëherë këtë përmbledhje të të gjitha trendeve të thonjve vjeshtë / dimër 2020, duke pritur të zbulojmë se cilat do të jenë trendet e ardhshme dimërore.

Burimi / https://blog.cliomakeup.com/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top