FB

July 23, 2022 | 7:00

THËNIE / Uroj të kapërcesh atë dhimbje që të bën të zgjohesh herët në mëngjes dhe të flesh vonë në mbrëmje!

Uroj të kapërcesh atë dhimbje që të bën të zgjohesh herët në mëngjes dhe të flesh vonë në mbrëmje! Ajo që ndërsa të tjerët flasin për gjëra të bukura, ti ul kokën dhe buzëqesh pak, por brenda do të doje të ikësh. Uroj që ta kapërcesh atë dhimbje, sepse e kalon kur rilind përsëri.

0000

 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top