FB

September 7, 2021 | 10:51

Tre shenjat e zodiakut që do kenë fat në dashuri gjatë shtatorit

Fillimi i vjeshtës është ideal për shëtitje të gjata, biseda të sinqerta, butësi dhe puthje, dhe këto 3 shenja të zodiakut do të kenë më shumë fat në dashuri në shtator.

Demi

Nëse jeni në një lidhje, do të sillni origjinalitet në të. Gjatë muajit shtator, do të afroheni me partnerin tuaj dhe do të angazhoheni më shumë me njëri -tjetrin. Ju të dy investoni në mënyrë të barabartë në marrëdhënien tuaj dhe kjo është ajo që ju bën të respektoni dhe ta doni edhe më shumë njëri -tjetrin.

Nëse jeni beqarë, rreth 9 shtatorit mund të lindë një romancë e re dhe do t’ju duhet të merrni një vendim të rëndësishëm për disa ndryshime në jetën tuaj. A jeni gati për një lidhje të re? Para se të filloni një lidhje serioze, bëjini vetes pyetjet e duhura. Bisedoni me njerëzit e afërt për këtë dhe merrni parasysh atë që dëshironi vërtet. Mund të dashuroheni çmendurisht, por mund të keni edhe disa dilema.

Virgjëresha

Në marrëdhënien tuaj, gjithçka do të jetë e butë, paqësore dhe magjike, pikërisht ashtu siç duhet të jetë. Marrëdhënia me partnerin tuaj ju inkurajon të zhvilloni dhe forconi vetëvlerësimin tuaj. Ju krijoni rrugën drejt një fati të lumtur dashurie. Nëse jeni beqarë, ka një shans që një dashuri e re të lindë në fillim të shtatorit. Ai do të jetë një person i sinqertë dhe i hapur që e di se çfarë dëshiron. Bisedat e gjata do t’ju ndikojnë si magji dhe vetëvlerësimi juaj do të jetë në një nivel për t’u patur zili. Nuk keni pse humbisni asnjë mundësi.

Akrepi

Temperatura juaj e zjarrtë ngadalë do të qetësohet dhe do t’ju sjellë harmoni në marrëdhënien tuaj të dashurisë. Tashmë problemet janë prapa jush, por jini të kujdesshëm dhe provoni aftësinë tuaj për t’i rezistuar dëshirës për t’u kthyer pas në kohë. Nëse jeni beqarë, jeta juaj emocionale do të marrë një kthesë të re më 21 shtator. Daljet, festat, vallëzimet dhe disa njohje të reja mund të kthehen në një histori dashurie si ato të përrallave.

 

 

Burimi / https://italiafeed.com/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0684022192
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top