FB

November 20, 2021 | 8:11

VIDEO/ Nga larja e fytyrës deri tek gardëroba luksoze, Bebe Rexha tregon rutinën e mëngjesit

Artistja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.


Ajo është shumë aktive në TikTok, duke publikuar shpesh herë për fansat video të ndryshme nga jeta e përditshme e saj apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, 32-vjeçarja ka publikuar për ndjekësit e saj të TikTok-ut një video, duke treguar një ditë të zakonshme nga jeta e saj.

Që nga larja e fytyrës dhe dhëmbëve në mëngjes e deri tek veshja dhe rregullimi për të shkuar në studio, Rexha u ka treguar fansave se çfarë bën zakonisht në një ditë të thjeshtë në Los Angeles.

 

Burimi / PanoramaPlusOnline

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top