FB

June 20, 2022 | 10:10

Vishuni me stil gjatë verës, zbuloni aksesorin që do t’ju zbukurojë veshjen…

Gjatë verës e bardha mbetet ngjyra më e kërkuar dhe më e veshur thuajse nga të gjithë. Megjithatë, këtë herë fokusi nuk është vetëm te fustanet, pantallonat e bardha klasike, por dhe mbi të gjitha tek aksesorët. Çantat janë elementi thelbësore për t’i dhënë butësi dhe freski pamjes suaj gjatë stinës së verës.

Nuanca mbretërore e muajve të ngrohtë bëhet protagoniste e modeleve “të përditshme” si dhe çanta pazarit, çantat e shpatullave dhe çantat e dorës, të gjitha të karakterizuara nga një dizajn i pastër dhe minimal, por edhe ndriçues.

                                           

Për t’u veshur me stil, sekreti është të fokusoheni tek kontrastet. E përkryer me ngjyrën e zezë, çanta e bardhë i jep vetes kombinime të panumërta: me fustane dhe bluza me lule, me xhins ose me veshje në tone veçanërisht të ndezura. Me pak fjalë, ajo do të jetë padyshim aleati numër një ku mund të mbështeteni në çdo rast.

 

 

 

Përgatiti S.P / Burimi www.grazia.it 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top