Këshilla & Arsye

January 13, 2018 | 16:10

Vita: Vajza ime, është mbushja e shpirtit tim plot dashuri!

Vita, ndjekëse e rregullt e revistës “Psikologjia”, i është përgjigjur e para rubrikës së kësaj dite, duke përcjellë për lexuesit ndjesinë që i ka ndryshuar jetën. Ja se si e përshkruan ajo këtë gjë:

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Përshëndetje. Më pëlqeu rubrika juaj dhe mendova ta shkruaj edhe unë emocionin tim më të bukur.

Është bukur të përshkruash çastin e lindjes së fëmijës së parë dhe kur vetë jeta jote ndryshon e bëhesh nënë. Vajza ime për mua është mbushja e jetës time me gjëra të bukura dhe shpirti im është plot dashuri. Siç më thoshin dhe prindërit e mi: “Do kuptosh një ditë kur të jesh prind dhe ti”. Sa shumë ndjenja që mban brenda saj kjo fjali. Faleminderit nga Vita!

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com