FB

February 1, 2023 | 9:55

Zemra, puthje dhe ngjyra të ngrohta, ja disa nga modelet më të bukura të thonjve për Shën Valentinin tuaj

Sapo kemi hyrë në muajin e dashurisë dhe thonjtë e Ditës së Shën Valentinit, nuk mund të mungonin. Nëse zemrat janë zgjedhja më klasike, të luash me finishe, textures, efekte tre-dimensionale dhe nuanca është zgjidhja ideale për të shtuar një prekje personale dhe ndoshta, për të dërguar një mesazh dashurie partnerit tuaj.

 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top