FB

August 6, 2022 | 9:32

3 shenjat e zodiakut që do të dashurohen fort këtë muaj

Të biesh në dashuri është një përvojë kalimtare; nuk zgjat përgjithmonë, por në atë hark kohor të shkurtër kur ekziston, është magji e pastër. Gjatë sheshit të hënës, Venusit, shumë prej nesh do të gjenden në situata ku jo vetëm dashurohemi me dikë, por do të dashurohemi fort, që do të thotë se nuk ka asgjë tjetër përveç magjisë dhe fantazisë.

3 shenjat e zodiakut që do të dashurohen më fort gjatë muajit gusht

Binjakët (21 maj – 20 qershor)

Ju keni qenë të dashuruar me këtë person për një kohë të gjatë, por asgjë nuk ka ndodhur. Nuk ishit të sigurt nëse ju kishte pëlqyer deri më sot, kur zbuloni se jo vetëm që e pëlqeje, por edhe e dashuroje. Zemra juaj po rreh fort në trupin tuaj dhe nëse kjo gjendje premton vetëm thyerje zemre në të ardhmen, atëherë vazhdoni; ju dëshironi përvojën TANI sepse nuk mendoni çfarë do të ndodhë më pas.  

Luani (23 korrik – 22 gusht)

Më 3 gusht, do të provoni ujëra të reja kur bëhet fjalë për dikë që e keni dashuruar për një kohë të gjatë. Ju ratë në njëfarë mënyre në dashuri me të, dhe megjithatë, ju e keni mbajtur mendjen tuaj ‘vetëm në rast se’ ata nuk ishin të interesuar. Por, ju do të shikoni në sytë e këtij personi dhe do të bini të pashpresë, marrëzisht, në mënyrë të pakthyeshme në dashuri me të. “Vetëm një vështrim, kaq u desh.”

Peshorja (23 shtator – 22 tetor)

Jeni të prirur të bëheni shumë zgjedhës kur bëhet fjalë për dashurinë dhe me kë bini në dashuri, por sigurisht që nuk jeni imun ndaj dashurisë spontanisht me dikë për çfarëdo arsye që ju tërheq nga ai person. Nuk e prisnit të dashuroheshit, por nuk mund të luftoni dot atmosferën e katrorit të hënës, Venusit, e cila ju merr dhe ju vë në kontakt të drejtpërdrejtë me personin ëndërrimtar. Mendon se e ke kontrollin, Peshore, e megjithatë në këto tregon se në thelb je skllav i dëshirave të tua.

 

 

Përgatiti K.I / Burimi www.yourtango.com

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top