Radiografi

September 1, 2017 | 8:49

Aida Aliko: L’Oréal Professionnel, sfida e një gruaje

Nga dita e sotme, në të gjitha pikat e shitjes, do të gjeni numrin e ri të revistës ‘Psikologjia’…

Aida Aliko është një grua që gëzon emër të mirë në botën e biznesit. Ajo është një femër e guximshme, këmbëngulëse, në sfidë me veten dhe gjithçka synon për më të mirën e saj. Në oazin ku ka ngritur një perandori luksi dhe elegance, qëndron mbi krye si një mburojë e vërtetë. Ajo është distributori më i rëndësishëm i menaxhimit dhe shpërndarjes së produkteve bio-kozmetike dhe linjave thelbësore të markës së fuqishme L’Oreal Professionel.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com