FB

August 5, 2022 | 9:43

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka festuar 41-vjetorin e saj të lindjes

Meghan Markle, Dukesha e Sussex, ka festuar ditëlindjen e saj të 41-të. Familja mbretërore e uroi atë në rrjetet sociale, duke shpërndarë foto të saj për të shënuar këtë rast.

Imazhet e Meghan gjatë vizitës së saj në Mbretërinë e Bashkuar për të shënuar jubileun platini të Mbretëreshës Elizabeth II u postuan në llogaritë zyrtare në Twitter të Princit të Uellsit dhe Dukës dhe Dukeshës së Kembrixhit.Dukesha ka të ngjarë të shënojë ditën e saj të madhe privatisht me bashkëshortin Harry dhe fëmijët e tyre, Archie dhe Lilibet, në Kaliforni ku ata jetojnë.

Llogaria zyrtare e Princit William dhe Kate në Twitter postoi një imazh të dukeshës duke marrë pjesë në shërbimin e falënderimeve në Katedralen e Shën Palit në qershor që shënoi mbretërimin 70-vjeçar të mbretëreshës.

Ai përmbante fjalët: “Duke i uruar ditëlindjen Dukeshës së Sussex!”

Meghan dhe Harry kanë krijuar një jetë të re për veten e tyre në enklavën e të famshmëve Montecito në Kaliforni, duke blerë një shtëpi shumëmilionëshe dhe duke hapur një fondacion jofitimprurës, pasi u larguan si anëtarë mbretërorë që punonin për lirinë financiare. Çifti gjithashtu ka nënshkruar marrëveshje fitimprurëse – që mendohet se vlejnë më shumë se 100 milionë £ (121 milionë dollarë) – me Spotify dhe Netflix që u kanë dhënë atyre kapitalin për të ndjekur stilin e tyre të ri të jetesës dhe qëllimet publike.

 

 

Përgatiti K.I / Burimi www.bbc.com

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top