FB

March 2, 2024 | 5:20

Dyshekët TOPFLEX: Gjumë në një tjetër planet!

 

TOPFLEX, ju blini, atë që shikoni! Çdo produkt TOPFLEX ju lejon përmes zinxhirit të vërtetoni përmbajtjen në brendësi të dyshekut që do të zgjidhni të blini. Shoqëruar me higjienë maksimale, falë veshjes që mund të hiqet dhe të lahet lehtësisht në lavatriçe. 

274140157_3147297255518610_2460635787143103729_n

Kur biem në shtrat, nevoja më e madhe që kemi është një gjumë i rehatshëm. Pas një ditë të lodhshme psikofizike, të mbështillesh pas dyshekut tënd të dashur, do të thotë të pretendosh qetësinë e munguar. Trupi ka nevojë të shtendoset, lëkura të ndjejë çlirimin, muskujt të ç’kontraktohen dhe mendja ‘të udhëtojë’ në universin e paqes. Por, nëse dysheku nuk është i duhuri për ty, atëherë nata do t’ju duket më e gjatë se dita, dhe për pasojë lodhja do të mbivendoset në trupin tuaj, ndërsa agimi do t’ju duket shpëtimi me syhapur. Deri këtu, të gjithë arrijmë ta kuptojmë diferencën, nëse mundemi të bëjmë një gjumë cilësor apo jo. Sepse një gjumë i mirë, do të thotë ta nisësh ditën me energji, të jesh produktiv dhe të reflektosh qetësi edhe në marrëdhënie me të tjerët. 

416863374_753050220193997_6435529614867082255_n

Dysheku i mirë, është ai që ju ofron gjumin e një bebeje që nuk ndihet teksa fle, edhe pse orët e para të jetës i shoqërohen me një çrregullim cikli biologjik. Një dyshek i mirë është avantazhi numër një i ditës tuaj, sepse reflekton jo vetëm orët e ngopjes me gjumë, por nisjen e aktiviteteve tuaj pa asfare përtaci. Nëse deri më sot llogaritë i keni bërë gabim me zgjedhjen e rastit, ju propozojmë linjën 26-vjeçare të prodhimit të dyshekëve, TopFlex. Produkt i certifikuar 100% shqiptar me standarde europiane të teknologjisë së fundit konceptuar për të gjitha moshat. 

392759888_708030591362627_6363369852355478590_n

TopFlex, ilaçi më i mirë për gjumë të shëndetshëm!

Çfarë e bën TopFlex dyshekun ideal për ju? Padyshim cilësia, struktura dhe ndërtimi i tij në mënyrë ergonomike, duke lejuar shtyllën kurrizore të marrë lakimin e saj fiziologjik dhe të zvogëlojë presionin mbështetës të trupit. Me TopFlex do ta ndjenit trupin tuaj sikur të notonte në ajër, pa presion, një vlerë e domosdoshme ky standard edhe për gratë shtatzëna. TopFlex ideal për personat që vuajnë nga dhimbjet e shpinës, fibromialgjia, hernia diskale, dhimbjet e qafës, artroza, reumatizma etj. Popullariteti i dyshekëve TopFlex është një arritje falë inovacioneve të vazhdueshme të materialeve që synojnë përmirësimin e kënaqësisë së konsumatorit. Dyshekët janë të përbërë me shtresa shkume poliuretani me dendësi të ndryshme, të cilat, falë përzierjes me substanca të veçanta, kanë tendencë të formësohen sipas temperaturës së trupit, duke siguruar përshtatshmëri më të madhe me kthesat tona fiziologjike.

416981202_753057756859910_8148699039457663659_n

 

Top Flex operon në industrinë e tekstilit shtëpiak duke prodhuar: dyshekë të ndryshëm, jastëkë, çarçafë, jorganë, shtresa dysheku e shumë tjera.

TopFlex, eksportues i suksesshëm në Angli, Bullgari, Greqi, Gjermani, Zvicër etj., që nga viti 1997. 

 

Dyshekë me Ujë

Dyshekë me Masazh 

Dyshekë me Xhel

Dyshekë Antialergjikë

Dyshekë Antibakterialë

Dyshekë Memory  

Dyshekë DNA Ortopedik 

 

Adresa: Rruga Nacionale Durrës-Rrogozhinë, Km 12, Kavajë. 

Ekspozita në Durrës, lagjia nr. 3, rruga Egnantia, pranë Portit.

Cel: +355 (0) 69 401 4990

Facebook TOP FLEX

Instagram topflex_

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top