Radiografi

July 1, 2018 | 8:00

Radiografi / RE/MAX 100+, Kompania #1 në botë në tregun imobiliar!

1-1

 

RE/MAX është rrjeti më i madh botëror në sektorin e pasurive të paluajtshme, është kompania e parë në tregun imobiliar në botë, më e përgatitura dhe me stafin më të kualifikuar e me mjaft përvojë. RE/MAX përbëhet nga 120,000 agjentë të pasurive të patundshme në gati 100 vende.

RE/MAX Albania, një skuadër e madhe, një ekip i fortë, një aks rregullator i mirëtrajnuar në fushën e shitje-blerjes së ambienteve të banimit, atyre që modifikohen për biznes, e për këdo që kërkon të dijë, shesë apo blejë një pronë në Tiranë, por edhe në qendrën tjetër më të madhe urbane pranë saj, në Durrës.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com