Radiografi

August 24, 2016 | 8:37

Revista Psikologjia, Gusht 2016

Me hapin e Luizës… Në një rrëfim ekskluziv para, përgjatë dhe pas garave në Rio 2016, nënkampionja e Europës Luiza Gega, përcjell emocionet dhe ndjesitë e pashlyera në një periudhë historike për jetën e saj sportive. Për atleten, gara më e fundit nuk ishte një betejë për medalje ari, por një betejë me veten e saj. Por radiografia speciale e këtij numri bart edhe disa mesazhe të rëndësishme që Luiza ka për jetën, familjen, miqësitë dhe pritshmëritë e saj sportive.

14139233_10210248528440511_2003838566_o

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com