FB

January 28, 2022 | 8:35

Si të visheni mirë çdo ditë? 5 artikuj thelbësorë dhe truket për t’i përshtatur ato

Moti i dimrit ju ngarkon nervat. Dhe veshja çdo ditë këtë sezon është e vështirë, por jo e pamundur. Si të bëhet?

Sekreti është të dini se cilat veshje janë thelbësore për të krijuar në çdo rast një pamje të rafinuar dhe të vlefshme. Këtu janë 5 gjërat e domosdoshme për Dimrin 2022 që zgjidhin problemin shekullor të stilit.

Burimi / https://www.iodonna.it/

 

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
[email protected] / Cel: 0688019400

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top