FB

November 27, 2021 | 8:25

Zbulohen marrëveshjet e yjeve dhe partnerët idealë me të cilët çdo shenjë e zodiakut do të shkëlqejë në vitin 2022

Në fusha të ndryshme të jetës sonë, ne jemi vazhdimisht në kërkim të pasioneve, stimujve dhe inkurajimeve. Në miqësi, dashuri dhe punë ne jemi vazhdimisht në kërkim të partnerit tonë ideal. Ndonjëherë, ne i imagjinojmë ato në ëndrrat tona, herë të tjera ne mbështetemi te horoskopi dhe fati. Shpesh mund të bëhet fjalë për “kimi”, herë të tjera zodiaku ynë mund të përcaktonte diçka.

Do të jetë një 2022 tepër i pasur me dashuri dhe fat për 3 shenjat e horoskopit, për disa mund të ketë surpriza të këndshme, për të tjerë konfirmime të lumtura. E sigurt është se viti i ri do të sjellë me vete jetë të re, emocione dhe pasione të reja.

Zbulohen marrëveshjet e yjeve dhe partnerët idealë me të cilët çdo shenjë e zodiakut do të shkëlqejë në vitin 2022

Peshorja: një ekip perfekt i çiftuar me Demin dhe Peshqit, i aftë për të na dhënë këndvështrime të pazakonta dhe përvoja të vazhdueshme rritjeje. Nëse kërkojmë pasion dhe ëmbëlsi, Luanët mund të na vijnë në ndihmë.

Bricjapi: për të qenë në anën e sigurt, duhet të mbështetemi te Demi dhe Peshqit. Viti i ri do të sjellë nuanca interesante edhe me Binjakët;

Ujori: Binjakët dhe Peshorja e pasionuar do të dinë të na bëjnë të buzëqeshim, viti 2022 do të jetë viti i duhur për të vlerësuar kreativitetin e Peshqve.

Kuptime interesante

Dashi: Mund të suprizohen nga një Dem, i cili mund të bëhet edhe një mik i mirë. Aleatët e shkëlqyer do të jenë Virgjëresha dhe Bricjapi, por ne mund të shkojmë në kërkim të emocioneve të reja, duke e lënë veten të ngacmohemi nga një Peshk;

Akrepi: Partneri i vitit 2022 mund të jetë një Peshk i butë. Ndërsa Demi i qetë mund t’i mbante zemrat tona me dinakërinë dhe elegancën;

Shigjetari: Marrëdhëniet me Peshoren do të jenë të shkëlqyera, ato me Ujorin dhe Luanin mund të bëhen armiqësore. Nga ana tjetër, Demi do të jetë në gjendje të kënaqë të gjitha pritshmëritë tona;

Gaforrja: Demi do të jetë në gjendje të frymëzojë besim dhe bashkëpunim. Në vitin 2022 do të ketë gjithashtu një hyrje të re të rëndësishme: Luani. Një shenjë që do të jetë në gjendje të na befasojë, duke na lindur dëshira të papritura në zemrat tona: ky bashkim i ri mund të na çojë në ndryshimin e projekteve dhe ideve.

Mes stimujve dhe imagjinatës

Binjakët: në vitin 2022, ne do të kërkojmë njerëz të aftë për të ndezur imagjinatën tonë. Prandaj, ne do t’u drejtohemi njerëzve stimulues: marrëdhëniet me Gaforren do të jenë pozitive, përqafimi i Bricjapit dhe Akrepit do të jetë i ngrohtë dhe qetësues;

Demi: këtë vit mund të jenë Akrepi dhe Shigjetari ata që na thyejnë zemrat. Megjithatë, Demi do të jetë në gjendje të gjejë stimujt e duhur edhe me Peshoren. Mirëkuptime të këndshme dhe tërheqëse me Dashin dhe Gaforren;

Luani: në kërkimin e vazhdueshëm për një partner simpatik, të shoqërueshëm dhe mikpritës, mund të gjejmë te Gaforrja një shtytje shtesë. Edhe Peshqit mund të na japin emocione të papritura;

Virgjëresha: mirëkuptim pothuajse i përsosur me Bricjapin, qoftë në dashuri apo punë, kjo shenjë do të jetë në gjendje të na japë një kombinim magjik dhe të papritur të stimujve intelektualë dhe realizmit;

Peshqit: në këtë rast, një Dash mund të jetë në gjendje të nxisë kureshtjen tonë. Mund të jetë një vit i rëndësishëm, me Luanin, Peshoren dhe Ujorin, gati, të ngarkuar dhe të etur për të na surprizuar.

 

 

 

Burimi / https://www.proiezionidiborsa.it/

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top