Radiografi

December 25, 2016 | 7:53

Psikologjia, Dhjetor 2016

Gentiana Goxhaj: Kangoo, terapi për shpirtin dhe trupin
Gentiana Goxhaj, kampione shqiptare e kërcimit së larti për moshat e reja, edhe pse ka vite që është ndarë me sportin, ka sfiduar vitet, profesionet që ka zgjedhur të ndjekë, madje dhe vetë jetën e saj. Pasioni për sportin e riktheu me një përvojë krejtësisht të re, këtë herë edhe në fushën e menaxhimit. Ajo njihet si distributore ekskluzive e një elementi aq të shëndetshëm për jetën e njeriut, kërcimit Kangoo. Një sport aerobik i veçantë, që vjen për herë të parë në Shqipëri.

To Top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com