FB

June 14, 2022 | 16:38

Pas sezonit të madh në Premier League dhe me Kombëtaren, Armando Broja nis pushimet në Shqipëri nga “Prestige Resort”

Armando Broja është futbollisti shqiptar i shndërruar në kryefjalën e klubeve botërore. I quajtur fenomen, Broja shfaqet në faqet e para të mediave angleze si talenti premtues. Ky sezon ka rezultuar i suksesshëm për futbollistin shqiptar që nxorri në pah talentin e tij në fushën e blertë. Pas përfundimit të Premier League, Broja është rikthyer ne Shqipëri. 20-vjeçari ka nisur pushimet e tij së bashku me familjen dhe sigurisht që ka zgjedhur destinacionin e pushimeve ideale. Vetë talenti shqiptar ka publikuar në Instagramin e tij foto teksa është duke pushuar në restortin “Prestige”.

00 

Teksa e gjithë bota flet për të, Broja ka shijuar ambjentet mbresëlënëse të resortit që është shndërruar në destinacionin e preferuar të pushimeve jo vetëm për VIP-at shqiptarë, por edhe atyre ndërkombëtare. Mbrëmjen e djeshme ishte ne fushë si ylli i Kombëtares sonë, në ndeshjen kundër Estonisë, Broja ditën e sotme i është bashkuar familjes për disa momente të paharrueshme. “Prestige” është stacioni i tij i parë në vendin tonë, duke iu bashkuar familjes për ditët e tyre të pushimeve. Me t’u rikthyer në Angli, Brojan e presin ditë të arta, ku të gjithë presin rikthimin e tij tek Çelsi.

0

Teksa e gjithë bota flet për të, Broja ka shijuar ambjentet mbresëlënëse të resortit që është shndërruar në destinacionin e preferuar të pushimeve jo vetëm për VIP-at shqiptarë, por edhe atyre ndërkombëtare. Teksa mbrëmjen e djeshme ishte ne fushë si ylli i Kombëtares sonë, në ndeshjen kundra Estonisë, Broja ditën e sotme i është bashkuar familjes për disa momente të paharrueshme. “Prestige” është stacioni i tij i parë në vendin tonë, duke iu bashkuar familjes për ditët e tyre të pushimeve. Me t’u rikthyer në Angli, Brojan e presin ditë të arta, ku të gjithë presin rikthimin e tij tek Çelsi. Por deri atëherë, vetë talenti 20-vjeçar do të kal9jë disa ditë të arta tek perla e turizmit shqiptar.

01 1 2 3

© Panoramaplus.al

© Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

MARKETINGU:
Drejtor Marketingu - Geart Shehu: 0682097486
Agjente Marketingu:
Erinda Topi: 0688019400
Boana Shenjtolli: 0694767053
E-mail: [email protected]

© Revista Psikologjia. Nuk lejohet riprodhimi i shkrimeve pa vendosur autorësinë e revistës "Psikologjia" dhe pa cituar burimin.

To Top